Dietetyk

Marek2„Pozwól, aby Twoje pożywienie było Twoim lekiem, a Twój lek pożywieniem” (Hipokrates)

„ZDROWIE NATURALNE to pełna równowaga ciała, umysłu i ducha, to jedyny stan organizmu gwarantujący absolutny brak problemów z nadwagą. Otyłość nie jest stanem naturalnym. Otyłość jest nienaturalna. Gdybyś żył wśród dzikiej przyrody nie miałbyś szans na nadmiar wagi i związane z tym choroby.”

„Ojcem Zdrowia Naturalnego był Hipokrates, który w 400 roku p.n.e. uczył, że pierwszą zasadą uzdrawiania jest: pozwól, aby jedzenie było Twoim lekarstwem. Hipokrates miał na myśli, że organizm będzie ulegał samoleczeniu i naprawie jeżeli otrzyma odpowiednie pożywienie. Odpowiednie, to znaczy takie, które potrzebne jest do budowy około 50 trylionów komórek. Komórki te ciągle ulegają rozpadowi, dając Ci możliwość budowania nowych.

Dr Chopra pisze:”98 procent atomów w Twoim ciele nie było w zeszłym roku. Szkielet wyglądający na niezwykle solidny został zbudowany ponownie w ciągu trzech miesięcy. Skóra odnawia się co miesiąc, a błona śluzowa żołądka co cztery dni”.

Według dr Michaela Colgana „corocznie ponad 97 procent ciała ulega całkowitej wymianie, nawet struktura DNA w genach jest odbudowywana z substancji odżywczych, które zjadasz”.

Jeśli codziennie dostarczysz elementów Zdrowia Naturalnego – czystych, pełnych źródeł białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, minerałów, enzymów, dużo czystej wody, świeżego powietrza, regularnego ruchu i medytacji, odpowiedniego odpoczynku i snu – będziesz żyć długo i w pełnym zdrowiu.

Karmienie komórek organizmu produktami jałowymi bez substancji odżywczych -” pustymi kaloriami” – jest niezwykle stresujące. Nigdy jeszcze w historii ludzkości nie jedzono bardziej nienaturalnego „pożywienia”.

 

Nasz dietetyk oferuje:

Swoją ofertę kieruję do osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się i uprawiania sportu.  Dieta w połączeniu z przyjemnym sportowym wysiłkiem daje 100% satysfakcji , a uzyskane wyniki zadowalają nawet największych sceptyków! Diety układam indywidualnie, po uprzedniej rozmowie wstępnej mającej na celu dopasowanie planu żywieniowego dla każdego klienta.

                                                                                                                                       mgr Marek Ignasiak
Zajmujemy się:
– treningiem sportowym w połączeniu ze zbilansowaną dietą (budowanie masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej)

– nadwagą i otyłością

– nadciśnieniem tętniczym

– podwyższonym poziomem cholesterolu

– cukrzycą

– niedoborami pokarmowymi